Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Vazhdo Lojën.

Të gjitha lojrat mund të luhet gjithashtu në mobile


Luaj Falas

Vetëm shtyp dhe luaj, pa pagesë, pa regjistrim.

Diva Mizuki: Lojë E Lirë Shfletimi Hentai Porno

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojë Porno Diva Mizuki Falas

Përshëndetje! Është kënaqësia ime absolute t'ju prezantoj një projekt me të cilin kemi punuar unë dhe të tjerët për 18 muajt e fundit. NE kemi marrë një pasion të përbashkët dhe interes në shumë vajza me armë, kështu që ne kemi punuar shumë për të prodhuar Diva Mizuki – një lirim plotësisht të lirë që do të ndryshojë mënyrën se si ju mendoni për lojrat pornografike në internet. Vini re se kjo është një lojë 100% falas shfletuesi: nuk do t'ju duhet të paguani asnjë qindarkë për ta shijuar dhe do të jeni në gjendje ta luani lojën direkt nga shfletuesi juaj i preferuar. Ekipi beson se tani, ky mund të jetë titulli i lojës së seksit me emër 1 me temë në Internet., Një pretendim i guximshëm, por ne jemi të gatshëm të vazhdojmë të komentojmë kështu sepse ne mendojmë se është e vërtetë! Pra, nëse ju keni qenë në kërkim për një lojë të këndshme hentai, ajo mund të jetë shumë mirë rast Se Diva Mizuki është rruga për të shkuar. Nëse do të dish më shumë, jam i lumtur të të flas për të gjithë projektin dhe pse jemi kaq të lumtur me atë që është! Do të të jap hyrjen dhe jashtë dhe nga fundi i kësaj eseje të vogël, do të duash të luash lojën tonë pornografike falas dhe ta hedhësh ngarkesën në erë menjëherë.

Dritare e ndryshme dialogu

Që të ikim, donim të siguroheshim që do të kishte një eksperiencë dialogu fantastike në Diva Mizuki. Kjo do të thotë të punosh me shkrimtarë yje që kuptuan çerdhen e lojrave porno të animuar. Numri i njerëzve në këtë linjë pune që mund ta bënin ishte relativisht i vogël, por prapë, ja dolëm të merrnim njerëzit më të mirë për punën dhe djalin, a bënë ata një numër kur vjen puna te bisedat e shkruara këtu. Nga pika e fundit që kontrolluam, janë rreth 230,000 fjalë dialogu., Ndërsa është e sigurt që këto të anashkalohen nëse nuk jeni me të vërtetë të etur, ne mendojmë se historia është mjaft e mirë dhe sigurisht i shton përvojës seksuale që ju do të kaloni. Shumë Npc-të kanë histori anësore dhe pyetje të rastësishme që ju mund t'i bëni ... është argëtuese të shikosh nëse ju jeni dikush që do një komplot të lidhur me të gjithë hentain! Ndërsa shtohen zgjerime të mëtejshme, kemi në plan gjithashtu të shtojmë një numër të madh personazhi që do të kenë të gjitha temat dhe historitë e tyre unike për të treguar., Qëndroni në sinton për më shumë informacione në lidhje me të rejat dhe përmbajtjen e lëshimeve – ata janë rrugës!

Lojë e qetë resh

Ka profesionistë dhe të burgosur që kanë një lojë vetëm online, dhe ndërsa ne vlerësojmë gjendjen e njerëzve që nuk mund të qëndrojnë të lidhur me Internetin, është opinioni ynë se tiparet e reve janë me të vërtetë mjaft të mira për një titull të tillë si ky. Ndoshta aspekti dhe elementi më i madh është mungesa e shqetësimit për shpëtimin e përparimit tuaj – është bërë e gjitha për ju pas çdo vendimi të madh që ju merrni., Ju aktualisht mund të kryeni një kurs të personalizuar nëse dëshironi të provoni disa metoda të ndryshme për të plotësuar përmbajtjen, por progresi juaj kryesor do të katalogohet dhe në dispozicion edhe nëse papritur shkëputeni, mbyllni klientin apo çfarëdo tjetër. Elementi i lojrave të reve është gjithashtu i madh për açesibilitetin e ndër-platformave. E dije Që Diva Mizuki është NJË TITULL I PC dhe i lëvizshëm? Ashtu është! Për aq kohë sa mund të hysh në një shfletues modern si Firefox, Safari, Krom apo Skaj, do të jesh në gjendje të luash lojën tonë pa asnjë shqetësim në botë., Edhe këto lojëra janë identike, kështu që nuk do të të mungojnë asnjë veçori kur të kalosh nga kursimi yt i lëvizshëm në edicionin kryesor TË PC. Aspektet e vetme reale që ndryshojnë janë rezoluta dhe norma e kuadrit. Përveç kësaj, ata janë e njëjta gjë!

Eksploro arritjet e krimit

Çfarë loje hentai do të ishte e plotë pa një suitë të plotë arritjesh që ju jeni në gjendje të zhbllokoni dhe të shikoni përmes? Ne e dinim më herët se kjo do të ishte një pjesë kryesore e sistemit tonë të lojrave dhe ne jemi aq të lumtur me rezultatin përfundimtar. Tani për tani, ka më shumë se 200 arritje në lojë që ju jeni në gjendje të zhbllokoni. Këto nuk janë vetëm tituj kotësi, me çdo arritje vjen gjithashtu një paraqitje unike që nuk do ta gjesh gjëkundi tjetër në lojë. Ndonjëherë është një koleksion imazhesh, por ato të veçantat janë klipe për një minutë të gjatë hentai që ne e kemi prodhuar veten! Goxha bukur, eh?, Ekipi i punës së artit duhet t'i jepet të gjitha meritat këtu: kaq shumë nga hentai ynë i madh është mbrapa këtyre arritjeve dhe ju me të vërtetë do të ndjeheni i shpërblyer kur të përparoni nëpër to. Ka gjithashtu çmime të posaçme për 10 personat e parë që zhbllokojnë të gjitha arritjet, të cilat absolutisht askush nuk ka arritur t'i mposhtë ende! Shumica janë të lehta, disa janë të vështira dhe disa - epo-le të themi se ata janë një makth për t'u bërë. Më mirë të dalësh si lojtari #1 në Diva Mizuki? Jemi të emocionuar ta zbulojmë!

Lojë lojë me një dorë

Shiko, le të mos e mundim shkurren këtu: nëse po luan një lojë pornoje, ka një nivel të lartë pritjeje që do të jetë në gjendje të mbështesë lojën me një dorë. Prandaj të dhamë mundësinë të luash Diva Mizuki duke përdorur vetëm miun tënd-asgjë tjetër! Kjo duhet të të japë të gjithë lirinë dhe aftësinë që të duhet për të përdorur dorën tënde të lirë për ... aktivitete të tjera. Nuk jemi këtu për të gjykuar, mik. Ti po luan një lojë hentai dhe ndoshta do të duash të masturbohesh, kështu që pse e detyron lojtarin të përdorë të dyja duart në pika të ndryshme kur ata thjesht mund t'i përmbahen atij?, Ka kuptim të plotë për ne dhe ne jemi të bindur se reagimet e tua do të konfirmojnë dyshimet tona se kjo është rruga përpara.

Pra, mik ... mendon se je gati më në fund të hysh në lojën më të fundit dhe më të madhe të pornove të hentait? Shpresojmë që po! T'i futemi punës dhe të të rregjistrojmë. Do të jetë një shpërthim absolut, kështu që hyni brenda sa më shpejt të jetë e mundur dhe të filloni lojën! Kujdesu për veten dhe paç fat.

Luaj Falas Tani